O nás

Projekt Hromadné žaloby.cz je provozován společností Český spotřebitel s.r.o. se sídlem Haštalská 795/1, Staré Město, 110 00 Praha, IČ 013 98 491, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 2057.

Tuto společnost vlastní a jsou jedinými jednateli Mgr. Petr Němec a Ing. Tomáš Pospíšil.

Mgr. Petr Němec je právník a zapsaný mediátor. Jako první v České republice zažaloval svoji banku o vrácení úvěrových poplatků a uspěl. Krátce na to založil projekt www.jdeto.de, kde nabídl lidem volně ke stažení návod a vzory, jak dosáhnout stejného úspěchu. Po spojení projektu www.jdeto.des projektem www.bankovnipoplatky.com a www.poplatkyzpět.cz se Mgr. Petr Němec podílí na největší hromadné žalobě v historii ČR proti bankám, které se účastní více než 300.000 lidí.

Ing. Tomáš Pospíšil vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde také později přednášel. Četné zkušenosti s nejrůznějšími podvodnými praktikami získal, když působil v jedné z největších auditorských společností Ernst & Young, kde se zaměřoval na kontroly projektů financovaných z evropských dotací a na výběrová řízení. V současné době se kromě jiného věnuje práci s českými startupy.

ZALOŽIT ŽALOBU
Navrhni žalobu
Návrh žaloby je nezávazný podnět dalším občanům ke společné akci, ze kterého neplynou žádné právní důsledky. Návrh žaloby bude po schválení zveřejněn v anonymní formě, tedy bez vašeho jméno či jiného údaje.
Navrhovatel
Proti komuPřiložte soubor **
Přiložte soubor **
Přiložte soubor **
* Výše pohledávky, pokud lze vyčíslit
** Dokumenty duležité pro vaši žalobu (smlouva, faktura atd.), přidání souborů je nepovinnéPřidat se k žalobě
Připojení se k této žalobě je zcela nezávazné. Vaše údaje se v naší databázi přiřadí k této žalobě a následně budou poskytnuty advokátovi, který se bude tímto případem dále zabývat. Advokát poté kontaktuje vás a všechny ostatní, kteří se k této žalobě připojili, s nezávaznou nabídkou svých právních služeb.